Dom opieki Warszawa i okolice - Dom muzyka Seniora

KONCERT KAMERALNY

20 lutego 2023

20 lutego pensjonariusze Domu Muzyka Seniora oraz melomani z sąsiedztwa wysłuchali koncertu w wykonaniu duetu muzyków – harfistki Agnieszki Bemowskiej oraz wiolonczelisty Bogusława Tomkowa. Wprowadzenia do koncertu dokonała Pani Hanna Rejmer. Zarówno słuchacze, jak i wykonawcy po koncercie podkreślali jego znakomitą aurę.


IV koncert Katedry Instrumentów Smyczkowych Uniwersytetu Muzycznego Frederyka Chopina

16 grudnia 2022

Dnia 16.12 odbył się IV koncert Katedry Instrumentów Smyczkowych Uniwersytetu Muzycznego Frederyka Chopina w Warszawie w 255 rocznice śmierci George’a Philippa Telemanna. Studenci wprowadzili nas w radosne i klimatyczne nuty. To był piękny wieczór.


Koncert Wojciecha Niedziółki

4 października 2022

W salonie Domu Muzyka Seniora mieliśmy ogromną przyjemność gościć znakomitego skrzypka Pana Wojciecha Niedziółkę. Młody artysta o wielkim talencie urzekł nas swoją sztuką oraz wrażliwością.

Pan Wojciech Niedziółka jest w trakcie przygotowań do 16. edycji Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego.

Życzymy powodzenia


W świecie opery i operetki

28 września 2022


Podczas koncertu troje solistów- sopranistka, mezzosopranistka oraz tenor- zaprezentowali największe przeboje muzyki operowej i operetkowej. W programie znalazły się arie, duety oraz tercety w towarzyszeniu fortepianu…


1 czerwca 2022

01.06.2022 odbył się drugi koncert z Cyklu Katedra Instrumentów Smyczkowych . Wystąpili studenci z Polski, Chorwacji oraz Turcji. Wykonali swoje mini-recitale z pasją i sercem. Tak też zostali przyjęci. Z sercem i życzliwością przez Muzyków Seniorów. Prowadzenie koncertu – prof. dr hab. Sławomir Tomasik – Kierownik Katedry Instrumentów Smyczkowych UMFC w Warszaw


Przystanek: Francja…

27 kwietnia 2022

Bohaterami programu był flet i akordeon. Towarzyszyła im perkusja, której bogactwo brzmienia doskonale wpisuje się w wysmakowaną kolorystykę francuskich utworów. Te trzy instrumenty były przewodnikami w podróży po Francji, prezentując jej style, kolory i nastroje. Ich brzmienie przeniosło naszych Pensjonariuszy oraz zaproszonych uczniów okolicznej szkoły nad Sekwanę, na skąpane w słońcu Lazurowe Wybrzeże i owiane chłodnym, północnym wiatrem wzgórza Normandii.


1 kwietnia 2022

Dziękujemy !!!!


Bal karnawałowy 2022

3 lutego 2022

Wigilia w Domu Muzyka Seniora

22 grudnia 2021

Dnia 22.12.2021 odbyła się uroczysta kolacja Wigilijna. Wieczór umiliło nam kolędowanie z naszą P. Prezes – Anną Jurksztowicz, której towarzyszył P. Arkadiusz Wiech. Swoich sił spróbowała również Mieszkanka Domu P. Prof. Hanna Rejmer. Dzięki Fundacji „Święty Mikołaj dla Seniora” nasi Pensjonariusze mogli spełnić swoje marzenia- otrzymali prezenty, które rozdał nasz firmowy Mikołaj

🎅

A dla nas największym świątecznym prezentem są uśmiechy i radość Pensjonariuszy


,,Mistrz i Jego Uczniowie „

25 września 2021

Dnia 25.09.2021 odbyła się inauguracja cyklu koncertów ,,Mistrz i Jego Uczniowie”, wystąpiła Pani Profesor Akademii Muzycznej we Wrocławiu – Maria Czechowska-Królicka wraz ze swoimi studentami Magdą Bigoś, Weroniką Kałążną i Iwo Sabadasz. Mieszkańcy oraz zaproszona publiczność z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Górze Kalwarii nie kryli zachwytów….koncert zakończył się owacją na stojąco.


  • Archiwa

© DOM MUZYKA SENIORA Kąty, ul. Brzozowa 24, 05-532 Baniocha, woj. mazowieckie

Dom Opieki Piaseczno
Dom Opieki Góra Kalwaria