Dom opieki Warszawa i okolice - Dom muzyka Seniora
Home » O nas

O nas

    Dom Muzyka Seniora powstał z myślą o osobach, które swoje życie w różny sposób oddały muzyce. Jest to miejsce, w którym mogą spędzić lata swojej starości, otoczeni opieką i bliskością, ciesząc się towarzystwem innych muzyków, będąc potrzebnymi i, na miarę swojej woli, aktywnymi członkami małej muzycznej społeczności.

    Choć nasz dom opieki przeznaczony jest przede wszystkim dla muzyków, będzie nam bardzo miło gościć również osoby, które zawodowo nie są związane z muzyką, ale po prostu kochają muzykę i chciałyby swoją starość spędzić w środowisku muzycznym.

Dom Muzyka Seniora – dla kogo?

  Naszym głównym celem oprócz zaspokajania potrzeb bytowych mieszkańców jest stworzenie prawdziwie przyjaznej i rodzinnej atmosfery, zapewnienie fachowej opieki medycznej i pielęgniarskiej oraz utrzymanie mieszkańców w jak najlepszej kondycji fizycznej i psychicznej. W naszym domu spokojnej starości przyjazną atmosferę tworzy starannie dobrany personel, a także przeróżne aktywności, które integrują naszych pensjonariuszy, nie pozwalają im popaść w znużenie, stawiają przed nimi nowe cele i sprawiają, że mogą czuć się wciąż potrzebni. Fachowa opieka medyczna jest zapewniona przez zespół lekarzy systematycznie sprawdzających stan zdrowia naszych mieszkańców, a także wykwalifikowany zespół pielęgniarek, które są w każdej chwili gotowe do pomocy naszym pensjonariuszom, nawet w najmniejszych trudnościach.

Dlaczego warto wybrać nasz dom opieki?

   Niektórzy mówią, że starość jest przykrym obowiązkiem większości z nas. My jednak wiemy, że może być barwnym okresem życia, jeśli tylko zapewni jej się godność, bliskość, przyjaźń, a także możliwość kontynuowania swoich życiowych pasji i zainteresowań.

Skontaktuj się z nami!
dom muzyka seniora

© DOM MUZYKA SENIORA Kąty, ul. Brzozowa 24, 05-532 Baniocha, woj. mazowieckie

Dom Opieki Piaseczno
Dom Opieki Góra Kalwaria