Dom opieki Warszawa i okolice - Dom muzyka Seniora
Home » Zapewniamy

Zapewniamy

   Pensjonariuszy Domu Muzyka Seniora przyjmujemy zarówno na pobyty stałe, jak i czasowe. W obydwu przypadkach zapewniamy im nadzór lekarski i pielęgniarski oraz całodobowo usługi opiekuńcze. Nasz wysoce wyspecjalizowany personel jest doświadczony w opiece nad osobami starszymi. Z pełnym zaangażowaniem, zrozumieniem i troską czuwa nad dobrą kondycją fizyczną naszych seniorów.

Dom Muzyka Seniora – profesjonalna opieka

Dla każdego pensjonariuszy domu spokojnej starości jest ustalany indywidualny profil opieki. Jest on systematycznie monitorowany przez zespół terapeutyczny i w razie potrzeby modyfikowany, tak aby nasi pensjonariusze jak najdłużej mogli się cieszyć zdrowiem i sprawnością. Indywidualnie dobierana jest także dieta, a posiłki przygotowywane przez naszych kucharzy składają się wyłącznie ze świeżych produktów najwyższej jakości.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Wydarzenia kulturalne w Domu Muzyka Seniora

Żeby jeszcze bardziej ducha wspomóc, kładziemy duży nacisk na animację działań kulturalnych, w szczególności muzycznych, w naszym domu opieki. Pragniemy, aby nasi pensjonariusze, mimo podeszłego wieku i wielu ograniczeń, jakie się z tym wiążą, nie tracili kontaktu ze swoją wielką pasją – muzyką.

Organizujemy więc cykliczne koncerty, w których biorą udział znane osobistości świata muzyki, a także sami mieszkańcy domu spokojnej starości. Prowadzimy edukacyjne spotkania naszych Seniorów z młodzieżą z okolicznych szkół. Zależy nam bowiem również na szerzeniu miłości do muzyki wśród młodych, a któż może więcej i piękniej o muzyce opowiedzieć, niż ktoś, kto przeżył w jej towarzystwie niekiedy całe swoje życie!

    W naszym Salonie Muzycznym, a w ciepłe dni również na Patio, organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak imieniny naszych mieszkańców, czy Święta. Zawsze dokładamy wszelkich możliwych starań, aby atmosfera naszych spotkań była pełna ciepła i przyjaźni. A skoro o duchu mowa, zapewniamy również opiekę duszpasterską, oczywiście na życzenie.

Skontaktuj się z nami!
dom muzyka seniora

© DOM MUZYKA SENIORA Kąty, ul. Brzozowa 24, 05-532 Baniocha, woj. mazowieckie

Dom Opieki Piaseczno
Dom Opieki Góra Kalwaria