Dom opieki Warszawa i okolice - Dom muzyka Seniora

Wiosenne zaproszenie

20 marca 2013

Zima jeszcze nie chce nas opuścić, jednak wiosna zbliża się już dużymi krokami. Na naszych krzewach kiełkują maleńkie pączki, a ptaki nieśmiało śpiewają swój wiosenny repertuar. Niecierpliwie czekamy więc, aż wokół wszystko się zazieleni, a na naszym patio znów zakwitną kwiaty i cichutko zaszemrze fontanna. Przy tej okazji chcielibyśmy ponowić swoje zaproszenie i zachęcić Państwa do odwiedzin naszego Domu. Przyjedźcie zobaczyć jak rodzi się wiosna z dala od zgiełku dużych miast. Aby nas odwiedzić, wystarczy skontaktować się z nami i ustalić dogodny termin wizyty.

Jedna z naszych ostatnich Gości – Pani Krystyna Podgórecka, wieloletnia pracowniczka PIW, wielka miłośniczka literatury i muzyki,  najprawdopodobniej również przyszły mieszkaniec DMS, jest pod wielkim wrażeniem całego obiektu i absolutnie nie umiałaby wskazać jego słabej strony. Natomiast towarzyszący Pani Krystynie syn zauważył, że zdjęcia umieszczone na naszej stronie internetowej nie oddają piękna Domu i jego zdaniem w rzeczywistości sprawia on dużo lepsze wrażenie.

Drodzy Państwo, jeśli jesteście zainteresowani jakąkolwiek formą pobytu u nas, nie wahajcie się przyjechać i sprawdzić „na własne oczy”, czy DMS i dla Państwa jest miejscem wyjątkowym. Nie wahajcie się kontaktować z nami, by zasięgnąć odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości.


  • Archiwa

© DOM MUZYKA SENIORA Kąty, ul. Brzozowa 24, 05-532 Baniocha, woj. mazowieckie

Dom Opieki Piaseczno
Dom Opieki Góra Kalwaria